Havarovali jste ? ...
... potřebujete převést vozidla v jakémkoli stavu ? ...
Nezoufejte, máme pro vás řešení!

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu.


Dovoluji si Vám představit firmu Autodoprava a Odtahová služba Pospíšil – Železná Ruda. Firma se specializuje již od roku 1995 na přepravy vozidel po celé Evropě a ČR. Zajišťujeme přepravy až čtyř kusů vozidel nebo vozidla do hmotnosti 5,5 t. Dále zajišťujeme non-stop silniční a odtahovou službu. Jsme partnery předních automotoklubů (ABA, ÚAMK) pojišťoven (Alianz, Koperativa, Česká poj. atd.) a zahraničních automotoklubů (ADAC, ANVB, ÖAMTC, TCS atd.). V případě potřeby jsme pro Vás schopni zajistit kompletní službu od vyproštění vozidla po havárii přes transport vozidla. V případě poruchy Vašeho vozidla zajišťujeme základní opravy na místě nebo další transport do servisu.Naše služby:


Asistenční silniční služba

zajišťovaná servisním vozidlem s vybavením pro základní opravy a pomoc přímo na silnici. Při nemožnosti provedení opravy zajišťujeme další odtah vozidla včetně transportu posádky.

Vyproštění vozidel a následný odtah

zajišťujeme pomocí speciálního vozidla o nosnosti 5,5 t, které je vybaveno hydraulickou rukou o nosnosti 3,5 t, dosahem 7m a výkonem 1,5 t na plně vysunutém ramenu (7m), je přizpůsobeno k bezpečnému vyproštění a naložení havarovaného automobilu v jakémkoli stavu. Plošinu pro nakládání lze položit až na zem s nájezdovým úhlem cca 5°.

     
 

Přeložení nákladů při nehodě nákladních vozidel

V případě nehody nákladních vozidel provedeme přeložení nákladů na místě nehody pomocí hydraulické ruky. V případě nemožnosti nasazení hydraulické ruky (např.: náklad ve skříni nákladního vozidla nebo sypkých materiálů) jsme schopni použít paletových vidlí na čelním nakladači o nosnosti 2t nebo lžíci čelního nakladače o objemu 0,9 m3 a tento náklad přeložit na náhradní nákladní vozidlo pomocí tohoto čelního nakladače, který si přivezeme k místu dopravní nehody.

 
 

Transport většího počtu vozidel

provádíme se speciálním vozidlem o nosnosti 6,5 t určeného k přepravě dvou automobilů  (standardní velikosti) nebo jednoho většího automobilu. V kombinaci s dlouhým vlekem jsme schopni transportovat až čtyři automobily. Plošinu pro nakládání lze položit až na zem, čímž je docíleno minimálního nakládacího úhlu (2°). Zatížení plošiny 6,5 t.

 

Transport lehčích vozidel

provádíme s VW - Crafter TDIse sjížděcí hliníkovou plošinou s nosností 2 t. vybavenou elektrickým navijákem o výkonu 4,1 t. S vlekem je možno transportovat až tři automobily. Odtahovým vozidlem lze také přepravit až šesti člennou posádku.

 

Transport vozidel s větší posádkou

zajišťujeme vozidlem VW Scharan s klimatizací a sklápěcím vlekem o nosnosti 1,6 t. Ve vozidle lze převážet současně až sedm osob. Vozidlo je vhodné pro delší transporty vzhledem k pohodlí přepravovaných osob.

 

Transport těžších vozidel a techniky

zajišťujeme vozidlem MAN 26.480 s nízkoložným podvalníkem Goldhofer užitečné zatížení 31t.

Jeřábové práce

provádíme autojeřábem AD 080 o nosnosti 8t.

Úschova vozidel a ubytování osob

V případě nutnosti poskytujeme úschovu vozidel v garážích nebo na otevřené ploše.

 

Těším se na spolupráci
P. Pospíšil
Špičák 120
340 04 Železná Ruda

Domů  Foto galerie  Ubytování  Partneři  Kontakt  Mapa Zemní práce